Jak zamówić ?

W celu złożenia zamówienia skontaktuj się z nami telefonicznie bądź wyślij wiadomość na adres: sklep@meblefalcon.pl
Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się z Tobą w celu sprecyzowania zamówienia. Każde zamówienie jest omawiane indywidualnie.
Po sprecyzowaniu szczegółów zamówienia wysyłamy wiadomość, w której podsumujemy zamówienie i podamy dane do wpłaty zaliczki oraz czas realizacji zamówienia. Standardowy czas realizacji zamówień to 4-8 tygodni.
Zamówienie jest realizowane od momentu wpłaty zaliczki. Zaliczkę pobieramy w wysokości 30% wartości zamówienia w przypadku mebli skórzanych i 20% w przypadku mebli w tapicerce materiałowej. Pozostała kwota płatna jest przelewem przed transportem lub gotówką przy dostawie.

Koszty transportu ustalane są indywidualne. Cena transportu nie obejmuje wniesienia mebla. Realizujemy dostawy na terenie całego kraju oraz za granicę.

Ceny podane na stronie zawierają podatek VAT, wystawiamy faktury VAT.

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

W przypadku mebli produkowanych przez Meble Falcon na zamówienie zgodnie z wytycznymi klienta, konsumentowi nie będzie przysługiwało prawo do odstąpienia od umowy jeżeli produkt jest zgodny ze specyfikacją zamówienia i jest wolny od wad.

Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni. W przypadku stwierdzenia wad produktu w czasie użytkowania należy skontaktować się z nami w celu ustalenia sposobu realizacji reklamacji.

Meble posiadają gwarancję 24 miesiące.


ZAPRASZAMY!


JESTEŚMY TAKŻE NA ALLEGRO 

null