Produkujemy meble głęboko pikowane, tapicerowane w skórze naturalnej jak i innych materiałach. Nasze meble to wzory zaczerpnięte z historii architektury wnętrz i designu.

Specjalizujemy się w meblach Chesterfield i stylizowanych, które od przełomu XIX i XX wieku są utożsamiane z piękną forma i kunsztem wykonania. Czerpiemy inspiracje do powstawania nowych modeli także ze stylistyki ekskluzywnych mebli włoskich i amerykańskich.

Meble wykonujemy z najlepszych materiałów w technologii udoskonalanej w wieloletniej pracy z meblami.

Dbamy o jakość zastosowanych materiałów.

Do produkcji mebli wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Meble wykonywane są na pełnej stolarce drewnianej. Stelaże oraz nogi wykonujemy z sezonowanego drewna pierwszej jakości - drewno bezsenkowe. Wypełnienie stanowi wysoko-elastyczna pianka tapicerska typu HR. Wykonujemy również siedziska na sprężynach bonellowych lub wypełnione gęsim pierzem. Tapicerka jest wybierana indywidualnie przez klienta, wykonujemy meble zarówno w materiałach jak i skórach naturalnych. Materiały obiciowe dostępne są w zakładce Meble Oferta.
Na życzenie wysyłamy listownie próbki materiałów do klienta.

Oferujemy najnowsze trendy dla Twojego domu, w klasycznym, ale także współczesnym wzornictwie.

Meble Falcon nie zajmuje się produkcją masową. Produkujemy tylko wcześniej zamówione meble. Średni czas dostawy wynosi około 4 tygodni. Jeżeli natomiast zlecisz nam wyjątkowo niestandardowe zamówienie lub produkcję nowego modelu, czas dostawy zostanie podany indywidualnie.

MEBLE OD PRODUCENTA - BEZ POŚREDNIKÓW !

USTAWA O PRAWACH AUTORSKICH:
Opis i projekt sprzedawanych przedmiotów stanowi przedmiot praw autorskich i podlega ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr. 47 poz. 211).

Zabrania się kopiowania zdjęć ,autorskich projektów mebli, także opisów (w całości lub w części) bez mojej zgody. Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz. 170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze.